День жалоби у Чернігові

Опубликовано: 28.11.2016

видео День жалоби у Чернігові

Про оголошення дня жалоби у місті Чернігові

З метою вшанування пам’яті загиблого під час виконання військового обов’язку Нешка Ігоря Володимировича, старшого прапорщика Чернігівського прикордонного загону Північного регіонального управління Державної прикордонної служби України та пам’яті військовослужбовців – учасників антитерористичної операції, які загинули, захищаючи незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, мирних жителів на сході України, 11 листопада у Чернігові оголошується Деньком жалоби, смотрите http://chernigiv-city.com/ua/fullnews/136207.Відповідне розпорядження підписав міський голова Олександр Соколов.

На символ скорботи за загиблими приспускається Державний Прапор України з чорною стрічкою на будівлях і спорудах органів державної виконавчої влади, місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій міста.

Також на території обласного центру обмежується проведення розважально-концертних заходів. Розпорядженням заборонено звучання розважальної музики на ринках, у закладах торгівлі та ресторанного господарства, в громадському транспорті.

"Ехали в БТРе, под Марьинкой что-то случилось, или наехали, или подстрелили - БТР перевернулся. 7 бойцов снутри. Игорь умер. 6 в лазарете, в Красноармейске", - повідомила у Facebook волонтер Катерина Дорохіна.   В Чернігові у Ігора залишилась вагітна дружина.
Відділ зв’язків з громадськістю міської ради

Теги: Денек жалоби, Ігорь Нешко


1 березня - день жалоби | Телеканал Новий Чернігів


Завтра на Чернігівщині День жалоби