I możesz robić proste rysunki na paznokciach?

 1. Prosta zdobienia paznokci do codziennego manicure
 2. Jak zrobić proste rysunki na paznokciach?

Proste rysunki na paznokciach - najszybszy sposób na dodanie estetyki i ozdobnego manicure. Stworzenie wielu projektów nie wymaga specjalnych umiejętności, które pozwalają opanować technikę szybkiego rysowania paznokci dla prawie wszystkich. Do kreatywności potrzebne są tylko kolorowe lakiery, narzędzia do tworzenia obrazów artystycznych, niektóre materiały pomocnicze i wspaniały nastrój.

Do kreatywności potrzebne są tylko kolorowe lakiery, narzędzia do tworzenia obrazów artystycznych, niektóre materiały pomocnicze i wspaniały nastrój

Prosta zdobienia paznokci do codziennego manicure

Piękne zdobienia paznokci od dawna są dostępne dla większości, ponieważ ich tworzenie nie wymaga profesjonalizmu, a jedynie dostępność odpowiednich narzędzi i kreatywnych inspiracji. Najprostsze sposoby na rysowanie paznokci:

 • kwiaty ;
 • elementy geometryczne;
 • kurtka służbowa ;
 • punkty;
 • uderzenia;
 • plamy.

Za „nieapetycznymi” nazwami często kryją się zapierające dech w piersiach wzory, więc powinieneś wypróbować wszystkie warianty dekorów do paznokci, eksperymentując z kolorami i metodami aplikacji.

Jak zrobić proste rysunki na paznokciach?

Możesz nauczyć się rysować w dowolnym momencie. Najprostsze techniki to:

 • Kwiaty Aby je stworzyć, będziesz potrzebował kitka z piłką na końcu - kropki. I wykałaczka. Następnie, na białym lub kolorowym tle, umieść płatki i środek przyszłego kwiatu w zgrabne kropki i nadaj mu ostateczny kształt wykałaczką. Opcjonalnie rysuj łodygi i liście.
 • Paski i wzory geometryczne. Jeśli chcesz wybrać najprostsze rysunki na paznokciach, to właśnie one! Aby stworzyć lakoniczne i surowe ozdoby, których potrzebujesz Taśma klejąca - normalna lub manicure które zakrywają część paznokcia w celu ochrony przed kolorowym lakierem. Pozostały obszar jest poplamiony. A następnie pozostały bezbarwny blok jest wypełniony kolorem. Z szkocką trójkąty są dobre, paski kolorowe bloki do manicure.
 • Uderzenia i plamy. Ten rodzaj zdobienia paznokci jest szczególnie lubiany przez kreatywnych ludzi, ponieważ pozwala cieszyć się dowolnymi kombinacjami kolorów i lekkim chaosem. Znaczenie rysunku to zastosowanie dowolnych ozdób na przygotowanej bazie kolorów.
 • Punkty. Inny rodzaj manicure, który pozwala tworzyć proste rysunki na paznokciach. Punkty są nakładane kropkami lub zwykłą szpilką do włosów, ustawiając je w kolejności losowej lub systematycznej. Rezultatem jest przyjemny, prosty manicure na każdą okazję.

Rezultatem jest przyjemny, prosty manicure na każdą okazję

Ale kanony artystyczne nie ograniczają potencjału twórczego mody. Panie mogą również korzystać z pomocy, aby uzyskać atrakcyjne obrazy na paznokciach. Tak proste wzory na paznokciach można łatwo i szybko utworzyć za pomocą takich narzędzi jak:

 • suwak - specjalne naklejki które są elementarne nakładane na płytkę paznokcia i skutecznie uzupełniają każdy rodzaj manicure;
 • stemplowanie - stemplowane obrazy, do tworzenia których używa się specjalnych płyt o różnych wzorach;
 • cyrkonie i bulion - nadaje się do układania wzorów na suszącej powłoce.

Oczywiście szczególnie aktywni fani zdobienia paznokci może wykorzystać inne możliwości dekoracji i projektowania paznokci. Ale prostych takich rysunków nie można nazwać. To jest manicure gazetowy ombre woda lub projekt akwarium , galaktyczny wzory. Każda sztuka zdobienia paznokci jest dostępna do nauki, nadaje się do użytku w domu i ma bardzo piękny wygląd. Dlatego pozostaje tylko wybrać, które proste wzory na paznokciach lubią najbardziej i cieszyć się różnorodnością możliwości, które się otwierają.

Jak zrobić proste rysunki na paznokciach?