👆 Jak wybrać „dziewczynę” z arbuza, jaka jest różnica między „chłopcem” z arbuza

  1. Jak wybrać „dziewczynę” z arbuza
  2. Wybierz „chłopca”

Nie wszyscy wiedzą, że ulubione arbuzy to biseksualne owoce z rodziny dyni. Są one podzielone na „chłopców” i „dziewcząt”. Istnieje opinia, że ​​„dziewczyny” są smaczniejsze i słodsze niż „chłopcy”. Dlatego wielu próbuje kupić arbuzy tylko kobiet. Opinia jest subiektywna, niektórzy zgadzają się z tym, a ktoś uważa, że ​​podłoga arbuza wcale nie wpływa na smak. Najlepiej sprawdzić to eksperymentalnie i osobiście zdecydować, kto jest smaczniejszy.

Najlepiej sprawdzić to eksperymentalnie i osobiście zdecydować, kto jest smaczniejszy

Jak wybrać „dziewczynę” z arbuza

Już wiesz jak kup pyszne arbuz jakości ? Teraz nadszedł czas, aby odróżnić pyszne „dziewczyny”. Aby to zrozumieć, naucz się odróżniać „chłopca” z arbuza od „dziewczyn” z arbuza. Nie jest trudno wybrać arbuza „dziewczynę” - „samica” ma płaski „tyłek” (naprzeciwko ogona) i dużą żółtą lub pomarańczową plamę z boku. „Dziewczęta” są bardziej okrągłe w porównaniu do „chłopców” i mają mniej nasion. I, jak powiedzieliśmy powyżej, „dziewczyny” są słodsze.

Wybierz „chłopca”

Aby wybrać arbuza „chłopca”, spójrz uważnie na tyłek: jest wytłoczony. Punkt zbiega się w jednym punkcie. „Chłopcy” więcej nasion i mniej cukru.

Czytaj także

Wyraźnie pokaże zdjęcie „dziewczyny”

Ale zdjęcie arbuza „chłopca”

Różnica jest widoczna, choć nie od razu widoczna.

Oznacza to, że jeśli chcesz kupić arbuza „dziewczyna”, wybierz okrągłe kształty arbuzów z dużymi plamami. Możesz więc sam zweryfikować prawdziwość stwierdzenia, że ​​„dziewczyny” są smaczniejsze. Prawdą jest, że na rynkach i sklepach można kupić głównie „chłopców”, są one spotykane 33 razy częściej. Ale jeśli to bardzo interesujące, dlaczego nie szukać „dziewczyny”?

Ale jeśli to bardzo interesujące, dlaczego nie szukać „dziewczyny”?